Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Fundacja dziękuje Firmus Group

Miłe spotkanie w słynnym apartamentowcu Dune w Mielnie stało się okazją do przekazania podziękowań firmie Firmus Group, która wsparła remont mieszkania chronionego dla samotnych matek.

W czwartek 25 czerwca przedstawicielki Fundacji Zdążyć z Miłością spotkały się z prezesem Firmus Group Steinem Knutsenem. Urokliwe otoczenie obiektu i pierwsze po wielu deszczowych dniach promienie słońca sprawiły, że rozmowa przebiegła nie tylko w miłej atmosferze, ale także w pięknych okolicznościach przyrody.

Fundacja Zdążyć z Miłością poprosiła o spotkanie, aby przekazać Panu Steinowi Knutsenowi podziękowania oraz symboliczną statuetkę jako wyraz wdzięczności za finansowe wsparcie remontu mieszkania chronionego dla samotnych, bezdomnych matek z małoletnimi dziećmi.

Podczas rozmowy przy kawie na tarasie restauracji Dune, przedstawicielki Fundacji – Małgorzata Kaweńska-Ślęzak, Urszula Zarębska i Alina Konieczna – opowiedziały Panu Knutsenowi o dalszych planach Fundacji oraz zaprosiły go do odwiedzenia mieszkania, w którym już znalazły przystań pierwsze lokatorki.