Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Galeria Bezdomna – Good Vibe Festival

Budynek przyszłego ZAZ’u na ul. Orlej 2a, choć jeszcze niewyremontowany, stał się siedzibą ważnego kulturalnego wydarzenia na mapie Koszalina. 15 czerwca Fundacja „Zdążyć z Miłością „ gościła lokalnych artystów, którzy prezentowali swoje prace oraz wszystkich miłośników sztuki, którzy przyszli na to wydarzenie.
Dziesiątki pięknych zdjęć, obrazów i innych prac zgromadzone w przy Orlej 2a, liczne grono odwiedzających, muzyka na żywo, która towarzyszyła nam tego wieczoru oraz inne atrakcje przygotowane przez organizatorów, wszystko to stworzyło naprawdę niesamowity klimat. Wszystko to dzięki Mateuszowi Prusowi i Marcinowi Torbińskiemu, którzy zaprosili nas do udziału w tym wydarzeniu i umożliwili zaprezentowania mieszkańcom Koszalina i okolicy budynku naszego ZAZu ❤️ Tego dnia odwiedziło nas wiele wspaniałych, serdecznych osób zaprzyjaźnionych z Fundacją. Mogliśmy też zaprezentować po krótce nasze działania i nasze plany związane z utworzeniem Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami.
Nieoceniona pomoc wolontariuszy i pracowników fundacji oraz wsparcie sponsorów (Restauracja Mozaika Koszalin, Prywatka Koszalin, Cukiernia Pielesiak ) sprawiły, iż dzień ten był dla nas niezwykle udany. ❤️ Gratulacje dla wszystkich, którzy zaprezentowali swoje prace oraz dla osób organizujących to wydarzenie. Przy okazji w trakcie imprezy prowadzone było stoisko z małą gastronomią, sprzedaż biletów na koncert Maryli Rodowicz oraz zbiórka, z której całkowity dochód ( 2.238,24 zł) zasilił pulę środków przeznaczonych na utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej ❤️