Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Gwiazdkowa Niespodzianka

W minioną środę, 22 stycznia, podobnie jak w roku ubiegłym, świetlicę naszej Fundacji odwiedził Pastor Kościoła Ewangelicko – Metodystycznego w Koszalinie, Sebastian Bestrzyński. Było to już nasze trzecie spotkanie. Przyjechał z Gwiazdkową Niespodzianką do naszych podopiecznych.
Przyniósł dobre słowa i radość, a także prezenty przygotowane przez rodziny z Niemiec. Uszczęśliwione dzieci podziękowały pastorowi i zajęły się rozpakowywaniem i oglądaniem prezentów, czym sprawiły mnóstwo radości wszystkim dorosłym. Można więc powiedzieć, że były to chwile powszechnej radości, za które wszyscy serdecznie dziękujemy.
Misją Gwiazdkowej Niespodzianki jest okazywanie miłości Bożej w praktyczny sposób potrzebującym dzieciom na całym świecie, przy współpracy z lokalnymi kościołami, w celu przekazania Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie. Organizacją „Gwiazdkowej Niespodzianki” zajmuje się „Samaritans Purse”, jest to ponadwyznaniowa, ewangelikalna organizacja chrześcijańska zapewniającą duchową i materialną pomoc cierpiącym ludziom na całym świecie. Od 1970 roku „Samaritans Purse” pomogło tym, którzy byli ofiarami wojen, ubóstwa, klęsk żywiołowych, chorób oraz głodu, a celem tych działań było dzielenie się miłością Bożą przez Jego Syna, Jezusa Chrystusa.
Paczki, które otrzymały dzieci były przygotowywane przez chrześcijańskie rodziny z Niemiec. Było dużo radości i dużo uśmiechu. Paczki jak zawsze były przygotowane bardzo starannie i widać było, że włożono dużo serca w skompletowanie każdej z nich.