Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Marsz dla Życia i Rodziny – Koszalin, czerwiec 2015 r.

W niedzielę ulicami Koszalina przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W barwnym korowodzie uczestniczyła również Fundacja Zdążyć z Miłością.

Tegoroczny marsz odbył się pod hasłem „Rodzina – Wspólnota – Polska”. Jego uczestnicy wyruszyli sprzed koszalińskiej katedry, by dojść do kościoła św. Wojciecha, gdzie odbył się festyn. W korowodzie uczestniczyli seniorzy, dzieci, młodzież, całe rodziny, nie zabrakło organizacji, wspólnot, stowarzyszeń, wśród których znalazła się Fundacja Zdążyć z Miłością.

– Biorąc udział w tym wydarzeniu pragniemy podkreślić nasze przywiązanie do tradycyjnych wartości rodziny oraz szacunek dla życia – podkreśla prezes Fundacji Zdążyć z Miłością Małgorzata Kaweńska-Ślęzak. – Cieszymy się, że wraz z nami w marszu przeszły podopieczne naszej Fundacji, samotne mamy wraz ze swymi dziećmi.

To był barwny i radosny pochód. Silna reprezentacja Fundacji Zdążyć z Miłością była widoczna dzięki transparentowi, czerwonym balonikom i fundacyjnym czerwonym koszulkom, w których maszerowały przedstawicielki Fundacji, wolontariusze oraz podopieczne.