Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Mikołajkowa zabawa w kolorze yellow

Zabawy, gry sprawnościowe, tańce, a przede wszystkim spotkanie z długobrodym przybyszem w  pięknym, czerwonym stroju – to tylko niektóre z atrakcji mikołajkowej imprezy, jaką przygotowała dla swoich podopiecznych Fundacja „Zdążyć z Miłością”.

Co prawda za oknami zabrakło zimowej aury, jednak padający deszcz nie był w stanie zepsuć nastroju mikołajkowej zabawy. Na spotkanie ze Świętym Mikołajem, zorganizowane w koszalińskim Yellow Parku w niedzielę,  11 grudnia, zostały zaproszone dzieci oraz ich mamy. Fundacja „Zdążyć z Miłością” nie zapomniała o swoich podopiecznych, a mikołajkowa impreza stała się okazją do wspólnej, dobrej zabawy.

W gronie zaproszonych gości znalazły się zarówno mamy z dziećmi przebywające w dwóch prowadzonych przez Fundację mieszkaniach chronionych dla samotnych bezdomnych matek, jak i podopieczne Fundacji, które mieszkają samodzielnie. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek i wiele innych niespodzianek.

Najmłodsi uczestniczyli w zabawach pod okiem instruktora Yellow Parku. Nie zabrakło tańców, gier, popisów  sprawnościowych, jednak najważniejszym punktem imprezy stało się przybycie Świętego Mikołaja, który obdarował prezentami nie tylko dzieci, ale także ich mamy.

– Dziękujemy Mikołajowi za to, że zechciał nas odwiedzić – – podkreślała Małgorzata Kaweńska- Ślęzak, prezes Fundacji „Zdążyć z Miłością” wręczając przybyszowi upominek. – Przekazujemy  podziękowania firmie MPS, która przekazała środki finansowe na zakup prezentów dla dzieci oraz ofiarowała upominki kosmetyczne dla mam.