Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Modlitwa i duchowe przeżycia

W sobotę 24 października przedstawicielki Fundacji „Zdążyć z Miłością” odwiedziły Sanktuarium Świętej Urszuli Ledóchowskiej, patronki Fundacji. Była okazja do modlitwy przy relikwiach św. Urszuli oraz do spotkania z organizacjami działającymi pod patronatem tej wyjątkowej, Uśmiechniętej Świętej.

Sanktuarium Św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach odwiedziły: Małgorzata Kaweńska -Ślęzak oraz Urszula Łumianek. Spotkanie odbyło się w ramach Roku Jubileuszowego 150 rocznicy urodzin Św. Urszuli Ledóchowskiej. Rok jubileuszowy rozpoczął się 17 kwietnia 2015r i będzie trwał do 29 maja 2016 roku.

W tym niezwykłym miejscu spotkali się członkowie organizacji i instytucji działających pod patronatem św. Urszuli, by podziękować za otrzymane łaski i prosić o dalsze wsparcie dla instytucji i swoich dzieł za wstawiennictwem Świętej.

– Uczestniczyłyśmy we mszy świętej odprawionej przy sarkofagu św. Urszuli – relacjonuje prezes Fundacji Małgorzata Kaweńska- Ślęzak. – Mogłyśmy także zwiedzić celę Matki Urszuli, obejrzeć wystawę, pustelnię, ogród oraz zjeść wspólny obiad przygotowany przez Siostry Urszulanki.

Reprezentantki Fundacji „Zdążyć z Miłością” opowiedziały o działaniach Fundacji, podkreślając, jak ważnym wsparciem w trudnym dla organizacji roku okazała się duchowa opieka i łaski otrzymane od Patronki.

– Po Sanktuarium oprowadziła nas wspaniała siostra Bożena Czerniejewska – dodaje Małgorzata Kaweńska- Ślęzak.

– Z całego serca dziękujemy za gościnę, serdeczność i przede wszystkim za możliwość pięknych przeżyć, które dały nam siłę do dalszej pracy na rzecz potrzebujących, szczególnie samotnych matek z małoletnimi dziećmi.