Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Radość i wdzięczność

Sobotni koncert charytatywny z udziałem Haliny Młynkovej okazał się sukcesem nie tylko artystycznym, ale także organizacyjnym i finansowym. Fundacja „Zdążyć z Miłością” dokładnie policzyła wpływy i wydatki. Na szczytny cel udało się zebrać ponad 31 tysięcy złotych!

– Dochód z koncertu po rozliczeniu wszystkich kosztów i zaksięgowaniu wszystkich wpłat wyniósł dokładnie 31.059, 12 złotych – wylicza Justyna Śmidecka, wiceprezes Fundacji „Zdążyć z Miłością”. – Tyle zebraliśmy ze sprzedaży cegiełek, ze sklepiku z kartkami i ozdobami świątecznymi oraz ze zbiórki do puszek w dniu koncertu.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na remont drugiego mieszkania chronionego dla samotnych bezdomnych matek oraz ich dzieci. Mieszkanie już jest, miasto przekazało Fundacji lokal w kamienicy przy ul. Jana z Kolna 10, znajdujący się piętro wyżej nad pierwszym mieszkaniem prowadzonym przez Fundację. W drugim mieszkaniu azyl znajdą trzy mamy z dziećmi.

– Z całego serca dziękujemy artystom, publiczności oraz sponsorom – przekazuje Małgorzata Kaweńska-Ślęzak, prezes Fundacji „Zdążyć z Miłością”. – Dzięki Państwa ofiarności mogliśmy zorganizować ten piękny koncert, a przy okazji zebrać tyle pieniędzy, dzięki którym wspólnie zrobimy coś dobrego. Otworzyliście Państwo swoje serca i portfele, aby wesprzeć mamy, które mimo problemów pragną godnie wychować swoje dzieci. Możemy im w tym pomóc!