Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Spotkanie Przyjaciół

W piątkowy wieczór 26 stycznia nowa świetlica Fundacji „Zdążyć z Miłością” wypełniła się wyjątkowymi gośćmi. Sponsorzy, dzięki którym remont dachu i poddasza budynku dobiegł do szczęśliwego finału, mogli podziwiać efekt końcowy wspólnego dzieła. Były podziękowania, gratulacje i łzy wzruszenia.

Wspaniale wyremontowane i pięknie urządzone wnętrza świetlicy robią ogromne wrażenie. Uczestnicy piątkowego spotkania zgodnie przyznali, że efekt finalny przerósł ich najśmielsze oczekiwania.

– Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego, gdyby nie pomoc ze strony firm, instytucji , organizacji – podkreślały przedstawicieli Fundacji „Zdążyć z Miłością”: prezes Małgorzata Kaweńska-Ślęzak i wiceprezes Justyna Śmidecka. – Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to przedsięwzięcie. Nasze podziękowania przekazujemy w imieniu dzieci, ich matek, podopiecznych Fundacji, którzy będą tu uczyć się, bawić, spędzać wspólnie czas.

Fundacja ma tylu przyjaciół, że nie wszyscy mogli wziąć udział w uroczystym otwarciu świetlicy, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Pomieszczenia świetlicy nie byłyby w stanie pomieścić tak wielu gości, dlatego Fundacja zorganizowała kolejne spotkanie 26 stycznia, aby zaprezentować nową placówkę wszystkim sponsorom, którzy wsparli ten projekt.

To był niezapomniany wieczór, pełen dobrych słów i dobrych życzeń. Wieczór, który zgromadził w jednym miejscu – na poddaszu kamienicy przy ul. Jana z Kolna 10 – liczne grono ludzi o dobrych sercach. Fundacja opowiedziała o swoich planach na przyszłość, jej przyjaciele po raz kolejny zapewnili, że nie zawiodą. Pomogą, gdy będzie trzeba, tak po prostu, z potrzeby serca.