Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Świąteczna paczka pełna prezentów od Valassis Spółka z o.o. Białogard Polska

Życzliwość w słowach tworzy zaufanie. Życzliwość w myśleniu tworzy głębię. Życzliwość w dawaniu tworzy miłość.
– Lao Tzu
Chyba nie ma nic lepszego niż wspaniały zespół ludzi, którzy wspólnie praktykują życzliwość w działaniu.
W miniony piątek otrzymaliśmy paczki dla podopiecznych Fundacji „Zdążyć z Miłością”. Paczki stworzone zarówno przez pracowników Valassis Spółka z o.o. Białogard Polska jak również pracowników ochrony z Lex Crimen Sp. z o.o. i Panie z firmy sprzątającej AMLUX Sp z o.o. pracujące na rzecz tej Spółki.
Jak widać w grupie siła, bo w paczkach znalazło się mnóstwo rzeczy – zarówno tak potrzebne ubrania dla dzieci będących pod opieką Fundacji, jak również buciki, zabawki, książeczki i trochę chemii. Za pieniądze zebrane do puszki dokupiono żywność. Z takim zapasami przyjechała do nas Pani Ania z córką, aby przekazać to wszystko jeszcze przed Świętami dla naszych podopiecznych.
Gratulujemy! Zarząd firmy Valassis Spółka z o.o. Białogard Polska, może być naprawdę dumny, że ma w swoich szeregach osoby, dla których pomoc bliźniemu nie jest obca. To wszystko ma szczególną moc i znaczenie w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Dziękujemy Wam za to, że jesteście, za organizację tego przedsięwzięcia i wsparcie Fundacji.
Brawo dla Was!!!