Fundacja "Zdążyć z Miłością"

VIII Bal Prezydencki

VIII Bal Prezydencki pod patronatem Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego i jego małżonki Anny Jedlińskiej odbył się 16 lutego 2018 r. w Teatrze Variete Muza.

Pani Anna Jedlińska witając gości przedstawiła beneficjentów tegorocznego balu. Zebrane środki finansowe będą przeznaczone na dokończenie rozbudowy koszalińskiego Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego oraz na remont Domu Samotnej Matki w Koszalinie. Pan Prezydent podkreślił, że do tej pory z bali charytatywnych zebrano już prawie pół miliona złotych.

Na balu obecny był również biskup pomocniczy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej JE Krzysztof Włodarczyk, który podziękował za dobre i otwarte serca oraz wrażliwość na drugiego człowieka. Na tegorocznym balu Fundacja również nie była beneficjentem, jednak postanowiliśmy wesprzeć szczytny cel poprzez udział członków Zarządu, Rady a także naszych wolontariuszek, które prowadziły sklepik charytatywny w osobach: Elżbieta Żybort, Monika Gańcza, Kinga Lewandowska, Magdalena Tchoryk, Wioletta Siniarska i Krystyna Stępień, w tym wyjątkowym wydarzeniu