Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Wolontariusze w nowym roku

We wtorek 13 stycznia wolontariusze Fundacji „Zdążyć z Miłością” wzięli udział w szkoleniu. Było to pierwsze spotkanie w nowym 2015 roku.

Tradycyjnie grupa wolontariuszy Fundacji Zdążyć z Miłością” zebrała się w gościnnych progach zaprzyjaźnionego Instytutu Dobrych Praktyk Biznesowych. To miejsce, które sprzyja budowaniu dobrej atmosfery i twórczej wymianie myśli.

Wtorkowe spotkanie otworzył  Przemysław Chojnowski, który  nieodpłatnie poprowadził szkolenie dla wolontariuszy Fundacji. 1 stycznia 2015 roku weszły w życie zmiany w ustawie o ochronie danych. Tej tematyce było poświęcone szkolenie.

– Dziękujemy firmie SPEKTRIM SZKOLENIA DORADZTWO COACHING – podkreśla prezes Fundacji „Zdążyć z Miłością” Małgorzata Kaweńska-Ślęzak. – Nasi wolontariusze mogli zdobyć ważne, pożyteczne i ciekawe informacje, które z pewnością okażą się przydatne w ich pracy na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

Wolontariusze otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia. Rozdanie dyplomów nie stało się ostatnim punktem spotkania, lecz początkiem miłego, wspólnie spędzonego wieczoru. Był czas na zabawę, wymianę myśli, poglądów, na podzielenie się swoimi radościami i smutkami. – Takie spotkania są potrzebne, abyśmy mogli lepiej poznać się wzajemnie, a dzięki temu skuteczniej pomagać innym – podkreślali wolontariusze.