Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Wycieczka do Pniew

Jest takie miejsce na mapie Polski, które nasza Fundacja śmiało nazywa swoim „drugim domem”, to Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej ( naszej patronki ) w Pniewach.
8-go czerwca, autobus pełen podopiecznych, wolontariuszy, przyjaciół oraz pracowników fundacji wyruszył w drogę z okazji 10-lecia Fundacji.
To dobra okazja aby znów zawitać w gościnnych progach, u kochanych Sióstr Urszulanek SJK, aby podziękować za opiekę i prosić o pomoc w naszych kolejnych realizacjach jakie rozpoczęliśmy i jakie jeszcze wymyślimy. Przywieźliśmy też w sercu intencje od wielu innych osób z Koszalina do św. Urszuli Ledóchowskiej, gdyż powtarzamy za Patronką: „Naszą polityką jest Miłość ” i taką politykę będziemy dalej realizować w kolejnych latach działania❤️.
Po drodze odwiedziliśmy Poznań, a tam Palmiarnia, ZOO, Kolejka MALTANKA, a w drodze powrotnej następnego dnia, Kórnik i zwiedzanie zamku.
Podczas podróży obchodziliśmy urodziny naszych Wycieczkowiczów, były więc prezenty i gromkie 100 lat a wracając jak zawsze zorganizowaliśmy konkurs dotyczący miejsc jakie odwiedziliśmy podczas wycieczki. Wszyscy chętnie brali w nim udział a nagrodzeni cieszyli się podwójnie.