Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Wytańczone tysiące

Uczestnicy Balu Prezydenckiego wspominają ten wyjątkowy wieczór, a organizatorzy ogłosili wyniki aukcji i zbiórek przeprowadzonych podczas imprezy. W tym roku udało się zebrać 85.955 złotych! Wśród obdarowanych znalazła się także Fundacja „Zdążyć z Miłością”.

Podobnie jak w latach poprzednich, także i tym razem państwo Anna i Piotr Jedlińscy zaprosili do Teatru Variete Muza ludzi dobrej woli, by wspólnie świętować karnawał, a przede wszystkim wesprzeć tych, którym przyszło zmagać się z chorobami, czy złym losem.

Pieniądze uzyskane z licytacji i aukcji zostały przeznaczone na trzy szczytne cele. Zosia Janusz, dziewczynka walcząca z ciężką chorobą, otrzymała 15 tysięcy złotych. Do Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego trafiło 37.977,50 złotych. Fundacja „Zdążyć z Miłością” przyjęła 32.977,50 złotych.

– Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w balu Pary Prezydenckiej – podkreślają przedstawicielki Fundacji „Zdążyć z Miłością”: prezes Małgorzata Kaweńska- Ślęzak i wiceprezes Justyna Śmidecka, które odebrały czek. – Dzięki Państwa ofiarności i wielkim sercom kolejne bezdomne mamy z dziećmi znajdą bezpieczną przystań, ciepło i miłość.

Fundacja „Zdążyć z Miłością” rozpoczęła swój kolejny projekt – remont drugiego mieszkania chronionego dla samotnych bezdomnych matek z małoletnimi dziećmi. Pieniądze zebrane podczas Balu Prezydenckiego zostaną przeznaczone na ten cel.