Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Bal z charytatywnym przesłaniem

Goście Balu Prezydenckiego, który odbył się w sobotę 16 stycznia w Teatrze Variete Muza, świetnie się bawili, ale także wsparli potrzebujących. To był już piąty Bal Charytatywny, zorganizowany pod patronatem prezydenta Koszalina.

Witając uczestników tej wyjątkowej imprezy prezydencka para Anna i Piotr Jedlińscy podkreślali, że jest to okazja do karnawałowej zabawy, która niesie ważne przesłanie charytatywne. Tym razem beneficjentami balu byli: Fundacja „Zdążyć z Miłością”, po raz drugi koszalińskie Hospicjum św. Maksymiliana Kolbego oraz roczna, chora dziewczynka Zosia.

Anna Jedlińska uwypukliła, jak ważny jest projekt mieszkań chronionych dla samotnych matek, dzięki któremu bezdomne kobiety z dziećmi znajdują bezpieczną przystań. Istotne jest także wspieranie wyjątkowych więzi łączących matki z ich dziećmi.

Gwiazdą balu była Justyna Steczkowska, w jednej z piosenek towarzyszył jej prezydent Koszalina Piotr Jedliński. Balowi goście delektowali się pysznymi daniami, tańczyli, ale także brali udział w aukcjach i odwiedzali charytatywne sklepiki obsługiwane przez wolontariuszki Fundacji „Zdążyć z Miłością”.