Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Dzień Kobiet z Fundacją „Zdążyć z Miłością”

Fundacja „Zdążyć z Miłością” zaprosiła swoich sympatyków do koszalińskiego Centrum Handlowego ATRIUM, by wspólnie świętować Dzień Kobiet. Impreza okazała się udana, a przede wszystkim wielopokoleniowa. Dobrze bawiły się dzieci, ich rodzice i dziadkowie.

Na widzów czekały artystyczne występy przedszkolaków i uczniów, wokalne popisy podopiecznych CK 105, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach, a także prezentacje taneczne zespołów Pasja i Szyk, czy występy zespołów ludowych 16 Południk i Olszyna. Można było zbadać poziom glukozy i ciśnienia krwi, posłuchać porad specjalistów w dziedzinie kosmetologii, dietetyki, rehabilitacji, czy spróbować swoich sił w loterii „Każdy los wygrywa”. Pensjonat Marina Mielno przygotował stoisko z deserami i przekąskami, a Koszalińska Kompania Rycerska zaprezentowała pokaz gier średniowiecznych. Do kupienia były piękne, ręcznie wykonane kartki wielkanocne.

Cały dochód z imprezy – kwota 3.574,61 złotych – zostanie przeznaczony na remont drugiego mieszkania chronionego dla samotnych matek z małoletnimi dziećmi, jakie Fundacja „Zdążyć z Miłością” tworzy w Koszalinie.