Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Firma Netto Polska wspiera Fundację

Kartony pełne artykułów niezbędnych do wyposażenia mieszkania chronionego dla bezdomnych matek – to wspaniały dar, jaki Fundacja „Zdążyć z Miłością” otrzymała od sieci sklepów Netto.

Sieć osiedlowych supermarketów duńskiego koncernu Netto jest dobrze znana w wielu krajach europejskich, także u nas. Netto Polska dba o swoich klientów, ale nie zapomina także o osobach, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia.

Firma Netto Polska, w odpowiedzi na apel Fundacji „Zdążyć z Miłością”, przekazała w darze mnóstwo rzeczy, które staną się wyposażeniem mieszkania chronionego dla samotnych, bezdomnych matek oraz ich dzieci.

Wśród darów przekazanych przez Netto Polska znalazły się sprzęty kuchenne, naczynia, garnki, artykuły łazienkowe, pościel, koce, ręczniki, dywaniki, lampki, rzeczy dla najmłodszych i wiele innych przedmiotów, które bardzo przydadzą się przyszłym lokatorkom mieszkania chronionego.

– Serdecznie dziękujemy przedstawicielkom Netto Polska, Paniom: Agacie Hećman, Marioli Tobolskiej i Marioli Skolimowskiej – podkreśla Justyna Śmidecka, wiceprezes Fundacji „Zdążyć z Miłością”. – Wszystkie rzeczy, jakie otrzymaliśmy, są przydatne, a także ładne i dobrej jakości. To dla nas znacząca i niezwykle cenna pomoc, którą przyjmujemy z wdzięcznością i uznaniem.

W mieszkaniu chronionym obecnie dobiera końca remont. Bezpieczne schronienie znajdą się cztery matki wraz ze swymi pociechami. Fundacja będzie je wspierać w niełatwej drodze do samodzielnego życia.