Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Inauguracja kolejnej edycji pomocy stypendialnej dla młodzieży udzielanej przez Fundację AMF „Nasza Droga”

W dniu 22 września 2017r. byliśmy gośćmi u naszych Przyjaciół w Fabryce Mebli Forte w Ostrowi Mazowieckiej, przy której działa Fundacja AMF „Nasza Droga” założona przez właścicieli fabryki Państwa Annę i Macieja Formanowicz. W tym dniu odbyła się inauguracja kolejnej edycji pomocy stypendialnej dla młodzieży udzielanej przez tą też Fundację. Fundacja „Zdążyć z Miłością” otrzymała do tej pory ogromną pomoc od Fabryki Mebli Forte, która wspiera nas w meblowaniu mieszkań chronionych od samego początku. Podczas tej uroczystości przedstawicielka fundacji Małgorzata Kaweńska_Ślęzak mogła osobiście podziękować Państwu Formanowicz za tak ogromną pomoc jaką otrzymaliśmy w postaci mebli do mieszkań chronionych.

Gościem specjalnym zaproszonym na uroczystość była s. Małgorzata Chmielewska, ze Wspólnoty Chleb Życia, która wygłosiła wykład jakże bliski dla naszej fundacji. Mówiła o tym jak ważna jest miłość w życiu każdego człowieka, o potrzebie bycia kochanym, dzielenia się tym co posiadamy, pochylenia się nad opuszczonym, potrzebującym pomocy bliźnim.

Nasza fundacja otrzymuje wsparcie nie tylko w rodzinnym Koszalinie, ale w tak naprawdę w całej Polsce i mimo znacznych odległości posiadamy Przyjaciół, którzy wspierają nasze działania, co jest dowodem na to, że miłość i chęć niesienia pomocy nie ma granic.