Fundacja "Zdążyć z Miłością"

IX Bal Prezydencki

IX Bal Prezydencki pod patronatem Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego i jego małżonki Anny Jedlińskiej odbył się 18 stycznia 2020 r. tym razem w klimatycznych pomieszczeniach Hotelu Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie.

Pani Anna Jedlińska witając uczestników przedstawiła beneficjentów tegorocznego balu. Zebrane środki finansowe będą przeznaczone na wsparcie projektu Fundacji „Zdążyć z Miłością”- tworzenia mieszkań wspomaganych dla samotnych matek z dziećmi, koszalińskiego Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego oraz Karola i Filipa Rapsiewicza. Pan Prezydent podkreślił, że do tej pory z bali charytatywnych zebrano już w sumie ponad 500 tys. złotych. Na balu obecny był biskup ordynariusz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej JE Edward Dajczak, który przywitał wszystkich gości ciepłym słowem i podziękował za dobre i otwarte serca oraz wrażliwość na drugiego człowieka.

Gwiazdą balu była tym razem Kasia Moś, która została bardzo entuzjastycznie przywitana.

Z ramienia Fundacji w balu uczestniczyły: prezes Małgorzata Kaweńska-Ślęzak z mężem Waldemarem, wiceprezes Justyna Śmidecka oraz wolontariuszki: Monika Gańcza, Magdalena Tchoryk, Anna Połczyńska, Wioletta, Siniarska, Jadwiga Skrypczuk i Katarzyna Gaj, które pomagały w organizacji oraz sprawnym przeprowadzaniu licytacji a także obsłudze sklepiku charytatywnego. Serdecznie dziękujemy naszym Wolontariuszkom za ich nieoceniona pomoc.