Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych – CZERWIEC 2024

To już cykliczne wydarzenie w naszym mieście, święto wszystkich, którzy działają na rzecz innych.

9-go czerwca 2024 r. Fundacja „Zdążyć z Miłością” również uczestniczyła w Festiwalu Organizacji Pozarządowych . Tego dnia, Pan Prezydent Koszalina – Tomasz Sobieraj , przemianował ul. Podgórna na ul. Pozarządową na której powstało niesamowite miasteczko pełne pasji, życzliwości i radości.

Festiwal zorganizowany przez Pracownię Pozarządową gościł 65 fundacji i stowarzyszeń. Wszystko po to, aby zapoznać mieszkańców z lokalnymi inicjatywami społecznymi i kulturalnymi, które przyczyniają się do rozwoju naszego miasta, a także po to, aby wymienić się doświadczeniami i „naładować baterie” na cały, kolejny rok.

Uczestnicy wydarzenia skorzystać mogli z wielu przygotowanych przez organizatorów bezpłatnych atrakcji: warsztaty, gry, zabawy, pojazdy, ścianka wspinaczkowa, koncerty, pokazy tańca, warsztaty graffiti, strefy piknikowe, wystawy, pyszności i dużo więcej!

Nasze stoisko reprezentowały wolontariuszki, które częstowały przepysznymi ciastami, opowiadały o przedsięwzięciach z jakimi mierzy się nasza fundacja, sprzedawały bilety na koncert Maryli Rodowicz, a także rozdawały balony, cukierki i ulotki.

To było naprawdę wyjątkowy czas – pokazujący różnorodność, moc i pasję lokalnych fundacji i stowarzyszeń. Piękne spotkanie koszalińskich społeczniczek i społeczników, a wymianie uśmiechów i uścisków nie było końca…

Widzimy się za rok