Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Krystian nadal potrzebuje pomocy i wsparcia

W miniony wtorek do Fundacji wpłynął piękny list, w którym mama Krystiana, Pani Ewelina, opisuje w kilku zdaniach co teraz dzieje się u nich, jaką drogę przeszli dotychczas, co czuje matka chorego nastolatka. Pozwoliliśmy sobie podzielić się z Wami tymi słowami, bo po pierwsze, Ci którzy wspierają Krystiana chcieliby zapewne wiedzieć jaki jest jego stan zdrowia, co u niego. Po drugie ponownie zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca z prośbą o finansowe wsparcie dla Krystiana Opałki. Ten chłopiec nadal potrzebuje leczenia, które jest kosztowne. Niech ten list będzie apelem, to prośba o pomoc dla Krystiana i jego mamy.

Kochani!
Piszę do Was list, ponieważ obiecałam, że jak tylko wrócimy z kliniki z Wrocławia zaprosimy Was do siebie do domku na pogaduchy i by móc osobiście podziękować za dotychczasową pomoc. Niestety… Nie zdążyliśmy dobrze rozgościć się w domku, ponieważ Krystian po tygodniowej kontroli we Wrocławiu na drugi dzień trafił do kliniki w Szczecinie ze względu na złe wyniki.

Szczerze to dopiero teraz zaczęła się prawdziwa walka…

Każdy z nas pragnie dobrego dzieciństwa dla swojej pociechy i nigdy nawet nie dopuszcza myśli o takich nieszczęściach przez jakie przechodzi mój Krystian. Zamiast beztrosko żyć, bawić się z rówieśnikami, jeździ z kliniki do kliniki i co dwie godziny łyka ogromne ilości leków. 

To przez co przeszliśmy to jak zły koszmar… Przed przeszczepem Krystian brał tzw. mega chemię, by wyjałowić mu organizm. Wymioty, gorączki przepalony przełyk i jama ustna…. wydawałoby się, że już koniec, ale nie…

Ciągle jakieś infekcje, co tygodniowe wyjazdy do Wrocławia lub Szczecina. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii… Co jest przyczyną??  Jeszcze nie wiadomo.
Koszty leczenia i wyjazdów są kolosalne. Leki przeciw odrzutowe, wzmacniające odporność, witaminy, antybiotyki itp itd.  Opatrunki, specjalna dieta, kosmetyki do skóry po chemioterapii.

Dopiero teraz przekonałam się na własnej skórze jak drogie jest takie leczenie.
Dzięki Wam, Fundacji Zdążyć z Miłością i ludziom o cudownych sercach, Krystian ma tą możliwość by wyzdrowieć, choć jeszcze bardzooooo długaaaa droga przed nami.

Pani Justyno i Pani Małgosiu całujemy mocno i mam nadzieję, że „Do zobaczenia wkrótce”.
Ewelina A. z Krystiankiem

 

Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć Krystiana Opałkę mogą dokonać wpłaty na rachunek bankowy Fundacji:

Odbiorca: Fundacja „Zdążyć z Miłością”
Adres: ul. Franciszkańska 111, 75-251 Koszalin
NRB w PKO BP S.A.: 09 1020 2791 0000 7702 0215 9796
Tytuł wpłaty: dla Krystiana Opałki
Kwota: Dowolna