Fundacja "Zdążyć z Miłością"

„Kulek i jego cukierki”, czyli Walentynki 2019 z Fundacją

Tradycją stały się już Walentynkowe Bale Karnawałowe dla Dzieci organizowane przez Fundację „Zdążyć z Miłością”. W tym roku już po raz trzeci bawiliśmy się w gościnnych progach koszalińskiego klubu Prywatka. Na tegorocznym karnawałowym balu bawiło się ponad 50 dzieci, które tańczyły, śmiały się i brały udział w przeróżnych konkurencjach zaproponowanych przez wesołych animatorów Klauni Kulki, którzy poprowadzili w tym roku bal pod tytułem „Kulek i jego cukierki”.

W sobotę, 9 lutego br. w zaprzyjaźnionym koszalińskim klubie Prywatka powitałyśmy najmłodszych gości karnawałowo-walentynkowego balu, który w tym roku na zaproszenie Fundacji poprowadzili Klauni Kulki – uśmiech i radość dla każdego. Z zaproszenia do udziału w imprezie skorzystało wielu rodziców, którzy wcześniej kupili charytatywne cegiełki w cenie 40 złotych za dziecko. Organizatorzy zaproponowali małym balowiczom oraz ich rodzicom wspólną zabawę z charytatywnym przesłaniem. Tym razem cel był wyjątkowy! Wszystkie wpłaty, cały dochód z Balu został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Ani Kubiak, uczennicy III klasy gimnazjum SP5 w Koszalinie, u której w grudniu ubiegłego roku zdiagnozowano chorobę nowotworową. W sposób wyjątkowy goście i ich rodzice odpowiedzieli na nasz apel! Podsumowując nasze sobotnie spotkanie możemy pochwalić się kwotą 2.161,12zł, którą udało się zebrać i która to w 100% zostanie przekazana na pomoc chorej Ani i jej mamie, która opiekuje się chorą nastolatką.

Bal trwał trzy godziny. Dzieci, podobnie ja w ubiegłym roku, świetnie bawiły się pod okiem animatorów. Mnóstwo emocji wzbudzały kolejne konkursy i zabawy. Był słodki poczęstunek dla maluchów oraz przeróżne upominki dla wszystkich uczestników zabawy. Dziękujemy naszym cudownym, wesołym gościom, wszystkim dzieciom i ich rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom, wszystkim, którzy bawili się z nami. Dziękujemy współorganizatorom: Prywatka Koszalin oraz Klauni Kulki – uśmiech i radość dla każdego. Dziękujemy naszym Sponsorom i Darczyńcom: Dekoracje Partypro.pl, Wytwórnia Lodów Jan, Bistro Qura, Piekarnia Drzewiańska, E.LINK sp. z o.o. Dziękujemy wspaniałym Wolontariuszom Fundacji „Zdążyć z Miłością” za wsparcie i obsługę balu.