Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Mecz pełen dobrych emocji

Fundacja „Zdążyć z Miłością” była gościem meczu rozegranego w koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Zawodniczki dostarczyły publiczności wielu sportowych wrażeń, a kibice piłki ręcznej okazali wielkie serca wspierając Fundację.

 

To był niezwykły mecz. 9 marca w Koszalinie, na parkiecie Hali Widowiskowo- Sportowej spotkały się reprezentacje Polski i Węgier, które rozegrały mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. Publiczność wypełniła trybuny do ostatniego miejsca, dopingując zawodniczki obu drużyn do walki. Sportowa rywalizacja okazała się zacięta i choć Polki przegrały 24 : 27, mecz okazał się wielkim sukcesem. Udowodnił, że Koszalin może być miastem, gdzie rozgrywane są spotkania tej rangi. Pokazał też, że koszalińscy miłośnicy piłki ręcznej mają wielkie serca.

Podczas zbiórki wolontariusze Fundacji „Zdążyć z Miłością” zebrali 904,13 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont drugiego mieszkania chronionego dla samotnych bezdomnych matek i ich dzieci, jakie powstaje w Koszalinie. – Pięknie dziękujemy dyrektorowi Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie Łukaszowi Bednarkowi za umożliwienie nam obecności na tym wydarzeniu – podkreśla Małgorzata Kaweńska-Ślęzak, prezes Fundacji „Zdążyć z Miłością. – Dziękujemy także darczyńcom za udzielone wsparcie, wolontariuszom – za zaangażowanie, a sportowcom – za niesamowite emocje i wrażenia, jakich nam dostarczyli.