Fundacja "Zdążyć z Miłością"

„Pani Babeczka & Dark Chocolate” czyli 22 lutego 2020 r. bawimy się na Balu karnawałowym dla dzieci w koszalińskiej „Prywatce”

Tegoroczne ferie zimowe zakończyliśmy sympatycznym balem karnawałowym dla dzieci, chociaż dzieci przedszkolnych, a nawet młodszych był znacznie więcej wśród uczestników zabawy. Wiele bajkowych postaci przybyło na ten bal, a wśród nich sławni rycerze, Spiderman, ileż księżniczek, sami zobaczcie na naszych zdjęciach. Jednak nagrodę za najciekawsze przebranie otrzymała mała Masza, która przybyła na bal nie tylko z mamą ale i z misiem Miszą. Strój uszyła jej babcia.

Wstęp w tym roku był (bezpłatny )wolny. Wszyscy uczestnicy byli jednak zachęcani aby przy wejściu złożyć dar pieniężny do puszki na leczenie 14-letniej Dominiki, która przybyła na bal ze swoją mamą.

Piękna dekoracja balonowo-babeczkowa przekazana przez Dekoracje Partypro.pl wprowadziła nas w tegoroczny słodki nastrój. Każdy z uczestników otrzymał przy wejściu słodki poczęstunek. Trzy godziny słodkości zapewniła nam Grupa Enjoy. Dziewczyny w babeczkowych spódniczkach, a Dark Chocolate w smokingu mieli wiele pomysłów dla uczestników balu. Obowiązkowo dzieci robiły same czekoladę, zdobiły ogromne pierniki, rzucały piłeczkami przez ciastko z dziurką, zawijały bardzo duże cukierki. Były też i konkursy sprawnościowe jak wyścig w ogromniastych, czerwonych klapkach w białe grochy, kolekcjonowanie papierowych pasków ściągniętych z bioderek innych dzieci. Zwycięzcy byli nagradzani nagrodami, a kategorie były różne : za zwinność, za zaangażowanie w zabawę, za przebranie w bibułkowy stój i inne.

Rodzice też się bawili razem z dziećmi, bo oczywiście padło muzyczne pytanie: „Gdzie się podziały tamte prywatki?”

Znany już ze wszystkich imprez „czerwony kącik”. To tam wolontariuszki Fundacji „Zdążyć z Miłością” ubrane w czerwone koszulki z logo Fundacji sprzedawały przygotowane przez siebie wypieki.

Dochód z balu w kwocie 2.986 zł. w całości zostanie przeznaczony na operację dla Dominiki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za wspólny czas zabawy oraz koszalińskim Mediom za przybycie na bal i relacje z niego, dzięki czemu łatwiej możemy dotrzeć do ludzi dobrej woli, którzy zechcą weprzeć ten szczytny cel!!!

Składamy podziękowania Klubowi Prywatka za możliwość zorganizowania imprezy po rak kolejny , a także bezpłatne udostępnieni sali i prowadzenie balu przez DJ.