Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Partnerzy, którzy wspierają działania Fundacji [część 1]

Przedstawiamy naszych Partnerów – przyjaciół Fundacji, którzy wspierają nasze działania. Rozpoczynamy właśnie cykl prezentacji. Zależy nam na tym, abyście Państwo mogli poznać tych, którzy zupełnie bezinteresownie angażują swój czas i środki, aby wspierać nas w naszych działaniach.

 

ADT Europe Group to profesjonalna drukarnia wielkoformatowa o szerokiej ofercie wydruków wielkoformatowych w najlepszych cenach na rynku. Jesteśmy nowatorską, silnie rozwijającą się drukarnią wielkoformatową o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy pracownią powstałą na bazie wieloletnich doświadczeń, wyniesionych ze współpracy z wieloma agencjami reklamowymi , instytucjami, przedsiębiorstwami. Na tej podstawie jesteśmy w stanie opracować materiały godne naszych kontrahentów, które przyczyniają się do budowy waszego pozytywnego wizerunku. Stanowimy zgrany zespół doświadczonych osób o dużej wyobraźni oraz świeżym spojrzeniu. Oferta naszej drukarni jest skierowana do klientów, którym oprócz wysokiej jakości druku, zależy na szybkim procesie produkcji.

 

ADT Europe Group specjalizuje się w wielkoformatowym druku solventowym, w którym wykorzystywane są takie media jak:

  • folia,
  • banery,
  • siatka mesh,
  • materiał flagowy.

Druk przeznaczony jest do produkcji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych nośników reklamowych. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi dlatego możemy również zaproponować montaże, oraz demontaże reklam, szyldów, czy banerów reklamowych na billboardach i elewacjach w wielu miejscach Polski.

adt_drukarnia

www.DrukarniaKoszalin.pl