Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Prezes Firmus Group gościem mieszkania chronionego

Pierwsze z Koszalinie i regionie mieszkanie chronione dla samotnych matek prowadzone przez Fundację „Zdążyć z Miłością” odwiedziło wielu gości, także z zagranicy. W czwartek zajrzał tu Stein Christian Knutsen, prezes Firmus Group.

Fundacja „Zdążyć z Miłością” przygotowuje się do przejęcia drugiego lokalu, w którym powstanie kolejne mieszkanie chronione dla mam z dziećmi. Miasto zaoferowało lokal znajdujący się w tej samej kamienicy, piętro wyżej. Wkrótce rozpoczną się prace związane z remontem drugiego mieszkania.

12 grudnia br. w Filharmonii Koszalińskiej odbędzie się koncert charytatywny z udziałem Haliny Młynkovej. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na modernizację drugiego mieszkania chronionego. Firmus Group zaoferował pomoc i wsparcie finansowe zarówno przy organizacji koncertu charytatywnego, jak i podczas prac remontowych w kolejnym mieszkaniu. Ta znana w regionie firma developerska pomogła Fundacji także podczas remontu pierwszego mieszkania chronionego.

Prezes Firmus Group Stein Christian Knutsen podczas wizyty w mieszkaniu chronionym spotkał się z jego lokatorkami oraz z przedstawicielkami Fundacji „Zdążyć z Miłością”. Gość obejrzał mieszkanie, docenił jego przyjazne wnętrze i zadeklarował dalsze wsparcie. Lokatorki z radością przyjęły miłe słowa oraz podarowany im piękny prezent, ślicznego storczyka.