Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Program „Pomagamy, jak umiemy”

W tym roku po raz drugi nasza Fundacja została wybrana do wzięcia udziału w trzeciej edycji programu Pomagamy, jak umiemy. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz klientów Rossmann SDP sp. z o.o. znaleźliśmy się w gronie 157 organizacji, które w 2020 r. otrzymały pomoc rzeczową.

W dniu dzisiejszym odebraliśmy dostawę od Rossmann SDP sp. z o.o. Są to artykuły higieniczno – kosmetyczne z oferty Rossmann SDP sp. z o.o. o łącznej wartości 27.234,89 zł. Oczywiście wszystkie darowane nam artykuły będziemy sukcesywnie przekazywali dla naszych podopiecznych. To przecież nie tylko nasze mamy z mieszkań chronionych, to również mamy z dziećmi, które już się usamodzielniły, a także rodziny, którymi zwyczajnie się opiekujemy i wspomagamy ich w codziennych problemach i troskach.

Z całego serca dziękujemy firmie Rossmann SDP sp. z o.o. za to, że po raz drugi mogliśmy skorzystać z tak wspaniałej darowizny, z tak ogromnej pomocy. Dziękujemy wszystkim pracownikom oraz klientom sieci sklepów Rossmann SDP sp. z o.o. za zaangażowanie i wsparcie w realizację tego projektu.