Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Walentynki 2018

Walentynki 2018 Fundacja „Zdążyć z Miłością” postanowiła uczcić imprezą dla najmłodszych. Na karnawałowym balu bawiło się blisko 70 dzieci, które tańczyły razem ze Smerfami.

Sobota, 10 lutego, lubiany koszaliński klub Prywatka. To właśnie tu Fundacja „Zdążyć z Miłością” powitała najmłodszych gości karnawałowo-walentynkowego balu „Walentynki w krainie Smerfów”. Z zaproszenia do udziału w imprezie skorzystało wielu rodziców, którzy wcześniej kupili charytatywne cegiełki w cenie po 30 złotych. Organizatorzy zaproponowali małym balowiczom oraz ich rodzicom wspólną zabawę z charytatywnym przesłaniem pomocy podopiecznym Fundacji.

Bal trwał trzy godziny. Dzieci, podobnie ja w ubiegłym roku, świetnie bawiły się pod okiem animatorów z firmy ENjoy Przyjemność Zabawy. Mnóstwo emocji wzbudziły wybory króla i królowej balu. Był słodki poczęstunek dla maluchów. Dziękujemy naszym cudownym, wesołym gościom, wszystkim dzieciom i ich rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom, wszystkim, którzy bawili się z nami. Dziękujemy współorganizatorom: Prywatka Koszalin oraz ENjoy Przyjemność Zabawy. Dziękujemy naszym Sponsorom i Darczyńcom: Dekoracje Partypro.pl, Wytwórnia Lodów Jan, Bistro Qura, Piekarnia Drzewiańska, Cukiernia Pielesiak, E.LINK sp. z o.o. Dziękujemy wspaniałym Wolontariuszom Fundacji „Zdążyć z Miłością” oraz ŚDS Odrodzenie za wsparcie i obsługę balu.

Podsumowując nasze sobotnie spotkanie możemy pochwalić się kwotą 1.950,00zł, którą udało się zebrać i która to zasili konto Fundacji z przeznaczeniem na prowadzenie mieszkań chronionych oraz wsparcie wszystkich podopiecznych Fundacji „Zdążyć z Miłością”.