Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Walentynki z Fundacją

14 lutego, w Dzień Zakochanych, najważniejszym słowem jest „miłość”. Właśnie tego dnia Fundacja „Zdążyć z Miłością” zaprasza do Galerii EMKA na Walentynki.

W sobotę, 14 lutego, warto wybrać się do Galerii EMKA nie tylko po to, aby zrobić zakupy, ale także miło i pożytecznie spędzić czas. Fundacja „Zdążyć z Miłością” będzie przekonywać, że miłość niejedno ma imię. Można ją okazać osobie bliskiej, ale także komuś, kto bardzo potrzebuje wsparcia – samotnym bezdomnym matkom z dziećmi.

Walentynki z Fundacją potrwają od godziny 11:00 do 19:00. W tym czasie wolontariusze Fundacji będą prowadzić zbiórkę pieniędzy na wyposażenie mieszkania chronionego, w którym znajdą przystań samotne matki z dziećmi. Takie mieszkanie liczące ponad 100 metrów kwadratowych, już jest. Obecnie Fundacja, dzięki wsparciu sponsorów, prowadzi w lokalu remont. Potrzebne są fundusze na urządzenie i wyposażenie mieszkania.

Podczas imprezy w EMCE będzie można bezpłatnie zbadać poziom glukozy oraz ciśnienia tętniczego krwi. W tym czasie w programie są również występy artystyczne przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Koszalina i Mścic. Zaprezentują się też tancerze Szkoły Tańca Top Toys. Występy artystyczne na scenie Galerii EMKA rozpoczną się o godz. 12 i potrwają do 16:00.

plakat_walentynki_14022015