Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Wolontariusze na medal

Podczas dorocznej Gali Wolontariatu zorganizowanej w auli koszalińskiego Zespołu Szkół Muzycznych najlepsi wolontariusze odebrali gratulacje. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele Fundacji „Zdążyć z Miłością”.

Na co dzień bezinteresownie pomagają innym, raz w roku świętują swój dzień. Działają z potrzeby serca, nie oczekując żadnej zapłaty, jednak w pełni zasługują na słowa podziękowań. Wiele takich słów usłyszeli podczas Gali Wolontariatu 2015 zorganizowanej przez Stowarzyszenie Koszalińskie Centrum Wolontariatu.

Spotkanie prowadzone przez Sylwię Langner-Głuszek muzycznie oprawili uzdolnieni uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz. Prezydent Koszalina dziękował wolontariuszom za ich aktywność i życzył dalszych sukcesów w działaniu dla dobra drugiego człowieka.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali wolontariusze Koszalińskiego Centrum Wolontariatu i Szkolnych Klubów Wolontariusza. Uhonorowani zostali także wolontariusze udzielający się w Hospicjum oraz Caritas.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również reprezentanci Fundacji „Zdążyć z Miłością”. Wyróżnienia odebrały: Mariola Kraus, Elżbieta Żybort, Roksana Rudzka, Patrycja Socha, Justyna Dzielińska i Aleksandra Opala.

Tegoroczną Galę Wolontariatu zakończył recital fortepianowy Krzysztofa Dysa.