Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Zamiast kwiatów pieluchy dla dzieci

Wspaniały, a przede wszystkim praktyczny prezent najmłodszym podopiecznym Fundacji „Zdążyć z Miłością” podarowali świeżo upieczeni małżonkowie – Agata i Artur Kozłowscy. Dzięki młodej parze do dzieci trafił spory zapas pieluch.

Agata i Artur powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w koszalińskim kościele św. Wojciecha. Ich ślub odbył się w sobotę 16 czerwca, akurat w dniu 30. urodzin Agaty. Młoda para postanowiła, by w dniu ich wspólnego szczęścia sprawić radość innym, szczególnie tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Wybór padł na maluchy pozostające pod opieką Fundacji „Zdążyć z Miłością”, która prowadzi mieszkania chronione dla samotnych bezdomnych matek z dziećmi.

– Chcieliśmy, aby było to coś praktycznego – podkreślają Agata i Artur. – Zdecydowaliśmy się na pieluchy, bo wiemy, że te zawsze potrzebne.

Państwo młodzi w zaproszeniach skierowanych do weselnych gości poprosili, aby zamiast kwiatów każdy przyniósł paczkę pieluch. I udało się uzbierać spory zapas, który małżonkowie przynieśli we wtorek 19 czerwca do świetlicy Fundacji „Zdążyć z Miłością”.

– Rozdzielimy je pomiędzy mamy pozostające pod opieką naszej Fundacji – mówi Małgorzata Kaweńska-Ślęzak, prezes Fundacji „Zdążyć z Miłością”- Cieszymy się ogromnie, że młodzi ludzie w tak ważnym dla nich dniu nie zapomnieli o osobach słabszych, pokrzywdzonych przez los. Dziękujemy za ten piękny gest z całego serca i życzymy wielu lat wspólnego szczęścia.

Wszystkie mamy z mieszkań chronionych, a także te, które już się usamodzielniły lub mieszkają w innych lokalach, przekazują młodej parze serdeczne podziękowania wraz z życzeniami szczęścia, radości i miłości na nowej drodze życia.