Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Życzenia dla Marcela

Świetlica „Przystanek pod niebem”, zajmująca najwyższą kondygnację kamienicy, w której mieszczą się mieszkania chronione dla samotnych matek prowadzone przez Fundację „Zdążyć z Miłością”, była miejscem sympatycznej uroczystości. Marcel, jeden z podopiecznych Fundacji, obchodził ósme urodziny.

Pięknie wyremontowana, urządzona i wyposażona świetlica zwykle jest miejscem spotkań, warsztatów, czy zajęć dla najmłodszych. Tu również podopieczni Fundacji wspólnie celebrują różne ważne wydarzenia – spotykają się z okazji mikołajek, świąt, podejmują ważnych gości. W poniedziałek, 10 września w świetlicy odbyły się fundacyjne urodziny. Mały Marcel skończył osiem lat. Była okazja, by wspólnie, w gronie podopiecznych i wolontariuszy, świętować urodziny chłopca.

Był piękny tort z Cukierni Pielesiak, pyszny poczęstunek, mnóstwo życzeń i wspaniałe prezenty. W gronie urodzinowych gości znaleźli się najmłodsi podopieczni Fundacji „Zdążyć z Miłością” wraz ze swoimi mamami. Nie zabrakło również wolontariuszek Fundacji, wśród nich: Magdaleny Tchoryk, Wioli Siniarskiej i Zofii Świerad, a także opiekunki świetlicy Doroty Klinkowskiej.

Jubilat był bardzo przejęty i szczęśliwy, a na urodzinach świetnie bawiły się wszystkie pozostałe dzieci, ich mamy i wolontariuszki. – Takie spotkania to jeszcze jedna okazja, abyśmy mogli wszyscy lepiej się poznać, polubić – zgodnie podkreślali uczestnicy urodzinowego spotkania.