Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Dagmara Jaśkiewicz – Przewodnicząca Rady

DAGMARA

Urodziłam się i wychowałam w Koszalinie, ale kilka lat mieszkałam też w Łodzi i w Londynie. Z wykształcenia jestem kosmetyczką – przez parę lat prowadziłam własny salon kosmetyczny, gdzie poznałam wiele wspaniałych kobiet ale też zetknęłam się z ich wieloma problemami, co skierowało mnie w stronę działalności charytatywnej. Prowadziłam też w Koszalinie bistro a obecnie mieszkam na wsi i zajmuję się domem, dziećmi i działalnością online. Moją największą pasją są podróże i zwiedziłam już wiele ciekawych zakątków świata, ale zawsze chętnie wracam do Koszalina, gdzie jest moja rodzina i przyjaciele. Z Fundacją „Zdążyć z Miłością” jestem związana od 2015 roku a jej profil działania jest bliski mojemu sercu. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek – Hanny i Igi, które staram się wychować na mądre, świadome i wrażliwe kobiety.

 

 

Elżbieta Żybort

Pochodzę z Koszalina. Tu się urodziłam i tu mieszkam, dlatego moje życie rodzinne i zawodowe jest związane z tym miastem. W Fundacji „Zdążyć z Miłością” jestem od 2014 roku. Wolontariat daje mi ogromną, osobistą satysfakcję i radość. Pomagam, bo wiem, jak ważne jest bezinteresowne pomaganie osobom, które tego potrzebują, wspieranie ich i dawanie nadziei w lepsze jutro. Robię to świadomie i z przekonaniem, że szacunek i tolerancja dla drugiego człowieka, wzajemna życzliwość, niesienie pomocy to wartości priorytetowe. I nimi właśnie powinniśmy się w życiu kierować.

W wolnych chwilach – ogród, spacer, książka.

 

 

Anna Połczyńska

Pochodzę ze Świdwina od 2006 roku mieszkam w Koszalinie z tym miastem związałam swoja przyszłość i przyszłość moich dzieci. Tu pracuje,uczę się i rozwijam. Wolontariatem zainteresowałam się kilka lat temu. Z fundacją „Zdążyć z miłością” związana jestem od 2016 roku. Bycie wolontariuszem daje mi możliwość pomagania innym,zdobywania cennego doświadczenia uczy wrażliwości na ludzi i ich problemy,ale przede wszystkim wolontariat to poczucie bycia potrzebnym. To co robię robię z głebi serca i przekonania,że warto pomagać.

Prywatnie spełniona mama dwójki dorastających dzieci.

 

Facebook