Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Goście ze Świnoujścia

Mili goście zawitali w piątek 21 września do Fundacji „Zdążyć z Miłością”. To społecznicy ze Świnoujścia, którzy w Koszalinie szukali inspiracji do działalności w swoim środowisku.

Do Koszalina przyjechał cały autokar gości. Gospodarze z Pracowni Pozarządowej w Koszalinie zaprezentowali przybyszom swoje doświadczenia dotyczące wspierania organizacji pozarządowych, a także współpracy z samorządem. Program wizyty, wypełniony rozmowami oraz spotkaniami, był bardzo bogaty. Goście ze Świnoujścia odwiedzili koszalińskie organizacje, które podzieliły się swoimi sukcesami oraz pokazały różne możliwości współpracy z Centrum Organizacji Pozarządowych.

Wśród organizacji, które podejmowały grupę społeczników ze Świnoujścia, znalazła się także Fundacja „Zdążyć z Miłością”. Wraz z gośćmi Fundację odwiedzili przedstawiciele koszalińskiej Pracowni Pozarządowej – Monika Widocka i Łukasz Cieśliński. – Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się ze wspaniałymi osobami, pokazać co robimy, porozmawiać – podkreśla Małgorzata Kaweńska-Ślęzak, prezes Fundacji „Zdążyć z Miłością”. – Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia okażą się inspirujące dla ludzi, którzy, tak jak my, pragną nieść dobro i miłość innym.

Delegacja ze Świnoujścia odwiedziła także Dom Miłosierdzia, KOSZ / Ogród Społeczny, Vivamy i Koszalin Centrum Pomorza. Wszędzie była przyjmowana z otwartymi ramionami.