Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Stanisław Żabiński

Stanisława Żabińskiego, tu w Koszalinie nikomu nie trzeba przedstawiać. Osoba wszystkim dobrze znana i lubiana. Prezes Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych IKAR w Koszalinie, wielki przyjaciel Fundacji „Zdążyć z Miłością” i nie tylko. Radosny, aktywny, szalenie pomocny, po prostu dobry człowiek. Został tegorocznym laureatem ogólnopolskiego konkursu Liderzy 25-lecia organizowanego przez PFRON oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki społecznej.

Dziękujemy za wsparcie, którego nieustannie udziela naszej Fundacji.

 

Agnieszka Jamrozik z rodziną

Praktycznie od samego początku istnienia naszego Klubu Przyjaciół Fundacji Agnieszka Jamrozik wspiera nasze działania dokonując systematycznych wpłat na rachunek Fundacji. W ten sposób dokłada swoją cegiełkę do projektów realizowanych przez Fundację „Zdążyć z Miłością”.

Na zdjęciu Pani Agnieszka z mężem Andrzejem i synami Piotrusiem i Michałkiem. Oto rodzina Jamrozik.

 

Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica”

Mamy kolejnego Klubowicza, który zdecydował na dłużej związać się z Fundacją wspierając nasze działania, uczestnicząc w naszych eventach i przekazując środki finansowe na realizację celów statutowych Fundacji. Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica” powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów wielu dziedzin i wykwalifikowanych rehabilitantów pomagają zadbać o zdrowie i podnieść komfort życia. Oferta obejmuje usługi wysokospecjalistyczne w zakresie ortopedii i traumatologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii, hipertensjologii, chirurgii, medycyny sportowej, kardiologii, podologii i diagnostyki obrazowej. Oferują również zabiegi rehabilitacyjne, przeprowadzane w doskonale wyposażonej, nowoczesnej bazie zabiegowej. Dzięki siłowni oraz zajęciom fitness mogą również pomóc utrzymać kondycję fizyczną. Sauna, jacuzzi i centrum odnowy biologicznej umożliwią wspaniały relaks po trudach dnia codziennego.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Koszalinie

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Koszalinie dołączyło do Klubu Przyjaciół Fundacji. Wspiera nas finansowo, chętnie bierze udział w organizowanych przez nas eventach.

Jest miejscem, w którym zmienisz nawyki żywieniowe i uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Kluczem do sukcesu jest metoda łącząca trzy elementy: indywidualnie dobraną dietę, regularne cotygodniowe wizyty, naturalną suplementację. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Koszalina i okolic na bezpłatne konsultacje z dietetykiem mgr Agnieszką Faryniarz i mr inż. Martą Stachnik. W ramach bezpłatnej wizyty oferujemy: pomiary antropometryczne ciała, badanie zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, wskazówki dotyczące prawidłowego żywienia. Adres: Centrum Dietetyczne Naturhouse, ul. Cz. Domina 3/7, Pasaż Millenium, nr tel. 94 316 01 11, 796 380 100.

Pan Łukasz Wójcik

Kilka miesięcy temu do Klubu Przyjaciół Fundacji dołączył Łukasz Wójcik. Dokonując systematycznych wpłat na rachunek Fundacji, dokłada swoją cegiełkę do mieszkania chronionego, które tworzy Fundacja „Zdążyć z Miłością”.

Na zdjęciu pan Łukasz Wójcik wraz w córką Wiktorią.

Pan Bernard Krupski

Wielkim Przyjacielem Fundacji właściwie od momentu jej powstania jest Pan Bernard Krupski, wieloletni działacz społeczny, Prezes Oddziału PCK w Koszalinie.Pan Bernard dołączył do Klubu Przyjaciół Fundacji.

Tu w stroju „symbolicznego muszkietera” z akcji promującej Honorowego Dawcę Krwi.

Pani Anna Dawidziuk-Jankowska

Do Klubu Przyjaciół Fundacji przyłączyła się także Pani Ania Dawidziuk-Jankowska, wspierając w ten sposób realizowany przez nas projekt.

Na zdjęciu ze swoimi dziećmi: Blanką i Oliwierem.

Firma CREON

Właśnie przywitaliśmy w Klubie Przyjaciół Fundacji kolejną firmę, która zdecydowała się wesprzeć nas w naszych działaniach i przekazała środki, które pozwolą realizować nam cele statutowe Fundacji.

Z całego serca dziękujemy Darczyńcom.

Firma Viking Windows

Jedną z pierwszych firm, która zdecydowała się wstąpić do Klubu Przyjaciół Fundacji „Zdążyć z Miłością” jest VIKING WINDOWS spółka z o.o., która ma siedzibę w Koszalinie. Firma ta funkcjonuje na rynku koszalińskim od 11.08.2011 r.

Rozpoczynając działalność Viking Windows zatrudniał 3 osoby, aktualnie spółka zatrudnia ponad 70 osób, w tym 5 osoby niepełnosprawne.

Spółka planuje ciągłe zwiększanie sprzedaży i zatrudnienia oraz wyposażania stanowisk pracy w wydajniejsze oraz bezpieczniejsze maszyny i narzędzia do produkcji okien.

Viking Windows w miesiącu produkuje około 350 – 450 sztuk okien, a poprzez nowe inwestycje realizowane na koszalińskiej strefie zwiększy swoje moce oraz potencjał produkcyjny stymulując lokalny rynek pracy.

Jak widać prężnie rozwijający się biznes może iść w parze z dobrym sercem właścicieli i niesieniem pomocy innym. Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie finansowe naszych działań, życząc przy tym dalszego, dynamicznego rozwoju.