Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Kolejny wyjątkowy przedmiot…

IV Wiosenny Bal Charytatywny będzie na pewno wyjątkowy. Dlaczego? Ponieważ mamy kolejny wyjątkowy przedmiot podarowany przez naszych wspaniałych Darczyńców na licytacje. Tym razem jest to piękna książka Wydawnictwa Artystycznego Kurtiak i Ley. Jest to absolutna perełka.

Wyjątkowa książka wyjątkowego człowieka – Hitman + Juliusza Machulskiego w artystycznej, kolekcjonerskiej wersji. Jest to jeden z dwudziestu egzemplarzy unikatów, które na życzenie autora artyści z koszalińskiego Wydawnictwa Artystycznego Kurtiak i Ley oprawili ręcznie w skórę, nadając książkom nową, niepowtarzalną formę.

W pierwotnej wersji Hitman został wydany kilka lat temu. Juliusz Machulski zebrał w jednym tomie felietony, anegdoty i opowieści ze swojego życia. W trakcie lektury towarzyszymy reżyserowi od lat dziecięcych aż do czasów współczesnych, przemierzając wspólnie plany filmowe, obserwując rozwój jego twórczości i poznając bliżej kulisy pracy w branży filmowej.

Hitman z Wydawnictwa Kurtiak i Ley oprócz oprawy różni się

od swojego pierwowzoru jeszcze jedną, niebagatelną kwestią – książka jest wzbogacona o 8 dodatkowych, niepublikowanych wcześniej felietonów Juliusza Machulskiego. Tę odsłonę Hitmana możemy zatem nazwać Hitman +.

Pięknie dziękujemy i już dziś🧡 zapraszamy do licytacji

https://www.facebook.com/search/top?q=kurtiak%20i%20ley%20wydawnictwo%20artystyczne

https://www.kurtiak-ley.pl/

http://www.zdazyczmiloscia.org.pl/przedmioty-na-wiosenna…/