Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Konferencja prasowa Fundacji „Zdążyć z Miłością”

Fundacja „Zdążyć z Miłością” organizuje konferencję prasową, która odbędzie się w czwartek, 3 lipca br. o godz. 11.00, w Koszalinie, przy ul. Jana z Kolna 10 (pierwsze piętro).

Miejsce spotkania to liczący ponad sto metrów kwadratowych lokal, który w niedalekiej przyszłości stanie się mieszkaniem chronionym dla matek z małymi dziećmi, opuszczających Dom Samotnej Matki, czy inne placówki opiekuńcze.

Mieszkanie, przekazane przez miasto, choć jest w niezłym stanie technicznym, to jednak wymaga remontu. Fundacja poszukuje darczyńców, którzy zechcieliby wesprzeć to przedsięwzięcie. Przed rozpoczęciem modernizacji Fundacja pragnie zaprezentować lokal dziennikarzom.

Udział w konferencji zapowiedzieli: Prezydent Koszalina, Pan Piotr Jedliński oraz Dyrektor Zarządu Budynków Mieszkalnych, Pani Monika Tkaczyk.

Wśród gości spotkania będą także przyjaciele i partnerzy Fundacji reprezentujący Północną Izbę Gospodarczą oraz Instytut Dobrych Praktyk Biznesowych.

Podczas konferencji  przedstawicielki Fundacji przybliżą plany dotyczące remontu, jak również zamierzenia związane ze swoją statutową działalnością.
Fundacja „Zdążyć z Miłością” powstała w styczniu 2014 roku. Jej głównym celem jest niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, w szczególności samotnym matkom z małoletnimi dziećmi.

Mieszkanie chronione, powstające w kamienicy przy ul. Jana z Kolna 10, to pierwszy projekt Fundacji.

Program konferencji prasowej Fundacji Zdążyć z Miłością w dniu 03.07.2014 r.

Informacji o Fundacji można szukać na stronie internetowej www.zdadzyczmiloscia.org.pl

W razie ewentualnych pytań podajemy numery telefonów:

Małgorzata Kaweńska – Ślęzak, prezes Fundacji – 605 268 151
Justyna Śmidecka, wiceprezes Fundacji – 660 492 764
Alina Konieczna, rzeczniczka prasowa Fundacji – 609 505 646