Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Skarby, które będą do nabycia na naszym kiermaszu

Już 12 listopada VII Koncert Charytatywny Fundacja „Zdążyć z Miłością”w Filharmonii Koszalińskiej. Tym razem zaśpiewa dla Państwa Andrzej Piaseczny z zespołem.

Tradycją koncertów charytatywnych naszej Fundacji jest Kiermasz Koncertowy organizowany przed koncertem w foyer Filharmonii.

Dziś chcemy zaprezentować skarby, które tym razem będą do nabycia na naszym kiermaszu. Są to piękne gliniane figurki, wykonane przez dzieci z Ukrainy, które trafiły pod opiekę Fundacji w marcu tego roku. Byli to pierwsi uchodźcy z Ukrainy, którzy przyjechali do Koszalina. Wtedy na warsztatach prowadzonych dla naszych podopiecznych przez B.M.Orlikowska dzieci przygotowały swoje piękne bajkowe prace. Zaprzyjaźniona z Fundacją Beata Orlikowska zadbała o wykończenie figurek, tak żebyśmy dziś mogli je Państwu zaprezentować.

Cały dochód z Kiermaszu zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Mai Dąbrowskiej, która jest naszą podopieczną.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063646449563

Pięknie prosimy o otwarcie swoich serc i wsparcie tej dzielnej dziewczynki i jej rodziców! Już dziś zapraszamy na nasz Kiermasz Koncertowy ❤️

https://www.siepomaga.pl/majunia…