Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Wyniki konkursu „Wymyśl nazwę dla ZAZ, wygraj laptopa”

Zgodnie z regulaminem konkursu „Wymyśl nazwę dla ZAZ, wygraj laptopa” ogłoszonego przez Fundację „Zdążyć z Miłością” 24 października zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Zaskoczyła nas ilość propozycji oraz pomysłowość i kreatywność osób, które wypełniły formularz zgłoszeniowy. Wpłynęło do nas 49 formularzy, a niektóre z nich zawierały dwie lub trzy nazwy. W dniu dzisiejszym zebrała się komisja konkursowa, która musiała zmierzyć się z niełatwym zadaniem wyłonienia zwycięzcy i nazwy dla naszego Zakładu Aktywności Zawodowej. Komisja pracowała w składzie: Anna Jedlińska- przewodnicząca Komisji Konkursowej, patronka społeczna mieszkań chronionych oraz Dorota Pawłowska, Monika Widocka, Wioletta Stelmach, Hanna Moroz, Irena Leś, Andrzej Hondo, Cezary Kulesza oraz przedstawicielki z ramienia Fundacji „Zdążyć z Miłością”: Małgorzata Kaweńska-Ślęzak, Justyna Śmidecka.

Po prawie dwóch godzinach pracy, obrad i rozmów udało się wyłonić zwycięską nazwę! Najwyższa ilość punktów i I miejsce w konkursie decyzją komisji zajęła nazwa: „Zakład Aktywności Zawodowej z Miłością”, jej autorką jest Pani Justyna Zabłotna (zgłoszenie nr 31). Tą właśnie nazwę będzie nosił nasz ZAZ a Pani Justyna otrzyma nagrodę ufundowaną przez Alfa Build sp. z o.o. : pięknego laptopa oraz kolorową drukarkę o łącznej wartości blisko 5000 złotych. Dwie nazwy, które w dalszej kolejności otrzymały najwyższą ilość punktów to:

II miejsce – „U Urszuli” autorka Pani Iwona Pośpiech (zgłoszenie nr 3)

III miejsce – „Pracownia Równych Szans” autor Pan Dariusz Ziomek (zgłoszenie nr 17).

Dzięki naszym zaprzyjaźnionym firmom, a jednocześnie naszym wspaniałym Darczyńcom, na których zawsze możemy liczyć: Firmus Group oraz Przedsiębiorstwo Budowlane LEŚ dla laureatów II i III miejsca ufundowane zostaną vouchery niespodzianki o wartości po 500 złotych każdy. Wszystkie nagrody w konkursie zostaną wręczone w trakcie VIII Koncertu Charytatywnego ZAKOPOWER – WIDZIALNE NIEWIDZIALNE tour, który odbędzie się już 4 listopada w Filharmonii Koszalińskiej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz pozostałym nagrodzonym. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje zgłoszenia w ogłoszonym przez nas konkursie oraz naszej szanownej komisji konkursowej za zaangażowanie i pomoc w rozstrzygnięciu konkursu.