Fundacja "Zdążyć z Miłością"

Partnerzy, którzy wspierają działania Fundacji [część 3]

Kazar Footwear Sp z o.o., to znana polska firma oferująca obuwie i galanterię skórzaną, która również wspiera działania naszej Fundacji. Firma Kazar przekazała środki na wyposażenie mieszkania chronionego, które tworzymy, ze wskazaniem na wyposażenie kuchni.

Z całego serca, w imieniu własnym i podopiecznych Fundacji, dziękujemy Prezesowi Firmy Kazar Panu Arturowi Kazieńko za ten wspaniały gest będący wyrazem działalności filantropijnej jaką Firma prowadzi.

Kazar to moda i trendy na światowym poziomie, synonim zmysłowości, oryginalności i prestiżu, a stworzone kolekcje stanowią dopełnienie współczesnego, aktywnego stylu życia kobiety i mężczyzny. Pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny wygląd, wyrażać siebie w unikalny sposób. Łączą w sobie awangardę, dobry styl oraz bezwarunkowe oddanie dla jakości.

Firma Kazar rozpoczęła swoją działalność w latach ‘90 z ambitnym pomysłem przeniesienia światowej mody na polski rynek. Klienci w dużej mierze właśnie dzięki kolekcji Kazar zyskali ciągły dostęp do najbardziej aktualnych trendów światowej mody. Propozycje Firmy Kazar, bardzo nowatorskie i odważne, zostały szybko docenione zarówno przez klientów, jak i czołowych polskich projektantów, którzy coraz częściej byli zainteresowani współpracą z nią przy swoich pokazach. Firma Kazar oprócz doskonałego designu i ciągłego zabiegania o najwyższą jakość swoich produktów, jednocześnie dba o najwyższy poziom obsługi.

kazar

www.kazar.com